Dzisiaj rano, w okolicach godziny 5:20 w Chrzanowie na ulicy Borowcowej policjanci chcieli zatrzymać do kontroli kierującego motorowerem. Ten, nie zatrzymał się, w dodatku próbował najechać na funkcjonariusza policji. - Po krótkim pościgu kierujący motorowerem został zatrzymany - mówi Robert Matyasik, rzecznik chrzanowskiej KPP.

Niesfornym kierowcą okazał się 38-letni mieszkaniec Zagórza. Był nietrzeźwy, miał 1,9 promila, w dodatku posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Chrzanowie - dodaje Robert Matyasik.

Mieszkaniec Zagórza został zatrzymany w policyjnym areszcie. Sprawca odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym, złamanie zakazu sądowego jak też za czynną napaść.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.