Jak co roku w okresie ferii zimowych, Komenda Powiatowa PSP w Chrzanowie w trosce o bezpieczeństwo wypoczywających dzieci i młodzieży organizuje w ramach akcji „Bezpieczne zimowisko – otwarte strażnice 2010”, możliwość udziału w zajęciach edukacyjnych.

W ramach akcji po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty, zapraszamy do naszej siedziby grupy zorganizowane do 20 osób w godz. od 10.00 do 13.00.

W czasie pobytu w strażnicy zwiedzający zapoznają się z pracą strażaków, sprzętem ratowniczo – gaśniczym będącym w ich dyspozycji, jak również zostaną im przekazane w ramach prowadzonych prelekcji zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego i unikania zagrożeń. W sprawie uzgodnienia terminu wizyty prosimy o kontakt telefoniczny ze mł. bryg. Piotrem Filipkiem Dowódcą JRG PSP w Chrzanowie nr tel. 032 6278900, 6278911 w godz. 8.00 do 15.00.
Vademecum zimowe 2010 - plik do pobrania

informacja Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.