W okresie przedświątecznym Libiąskie Centrum Kultury zorganizowało dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych konkurs palm i pisanek wielkanocnych.

- Daliśmy uczestnikom konkursu swobodę w wyborze technik plastycznych. Dzięki ich wyobraźni powstały m.in. pisanki mozaikowe, a nawet takie ozdobione bibułą. Największa z wykonanych palm liczyła aż 5 metrów długości – podsumowuje Anna Kremer z Domu Kultury w Żarkach.

W kategorii palm w konkursie zwyciężyła wspólna praca Julii Horawy, Oli Lizoń i Piotra Wójcika, drugie miejsce zajęła palma wykonana przez Julię Bućko, Natalię Nędzę, Adriana Nędzę i Damiana Hoduja, a trzecie miejsce zajęła Brygida Guguła.

W kategorii pisanek najwyżej oceniono pracę Karoliny Pęczek, drugie miejsce zajęły Kasia Malik i Ola Gucik, a trzecie Magda Zaczyk.

W kategorii przedszkolaków zwyciężyło rodzeństwo Kinga i Wiktor Lelito, przed Julią Lechojdą.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.