Dnia Jaworzna 17-19 czerwca:

Dni Jaworzna potrwają aż trzy dni - od 17 do 19 czerwca. 17 czerwca koncertowym wieczorem na stadionie sportowym przy ulicy Moniuszki. O godzinie 18.00 jako pierwsza na scenie pojawi się jaworznicka grupa Lite Motiv. Po niej zagra zespół FEEL, a na zakończenie wystąpi Patrycja Markowska.

Udział w koncertach będzie płatny. Bilety w przedsprzedaży będzie można kupić w kasach MCKiS przy ul. Mickiewicza 2 i Krakowskiej 8, w cenie 10 zł 16 czerwca. W dniu imprezy bilety będą sprzedawane w kasie stadionu przy ul. Moniuszki po 20 zł. Bezpłatny wstęp na teren obiektu będą miały dzieci do lat 7.

Szczegółowy program Dni Jaworzna

Dni Krzeszowic 18-19 czerwca:

(kliknij aby powiększyć)

Dni Bukowna 18-19 czerwca:

Szczegółowy program Dni Bukowna

„Święto Karpia” - Zator 1-3 lipca:


Szczegółowy program Święta Karpia

II Life Festival Oświęcim 2011 - 11-18 czerwca:

Life Festival Oświęcim jest jedną z najbardziej prestiżowych i wielokulturowych imprez w Polsce o międzynarodowym charakterze. Udział artystów pochodzących z krajów takich jak Izrael, Jamajka, Austria, Węgry, Niemcy i Ukraina, a także gwiazd polskiej sceny muzycznej, zapewnił wysoką frekwencję oraz międzynarodowy sukces pierwszej edycji festiwalu w czerwcu 2010 r. Tegoroczny festiwal odbędzie się w Oświęcimiu w dniach 11 – 18 czerwca. Tym razem zagrają m.in. wykonawcy z Austrii, Włoch, Francji, USA, Polski, Niemiec oraz Jamajki. Podczas koncertu finałowego 18 czerwca wystąpi główna gwiazda festiwalu - James Blunt. Festiwal zostanie również uświetniony udziałem znanych wykonawców i autorytetów w dziedzinach muzyki klasycznej, teatru i sztuki. Organizatorem festiwalu jest Fundacja Peace Festival, a pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym dziennikarz muzyczny RMF FM – Darek Maciborek.

ceny biletów:
płyta – 39zł
red zone – 110zł
green zone (trybuna, miejsca siedzące) – 200zł

Szczegółowy program festiwalu