Paweł Paprocki i Dominika Pater znaleźli się w gronie laureatów VI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej "Rytm i Melodia". Paweł, uczestnik programu Mam Talent zajął I miejsce w kategorii 8-10 lat natomiast Dominika otrzymała wyróżnienie w kategorii 14-16 lat.

Z Chrzanowa do Radomia, gdzie odbył się festiwal pojechała sześcioosobowa grupa z zespołu Fantazja. W sumie na festiwalu zaprezentowało się 98 uczestników.

- Z mojej szóstki wygrały co prawda tylko dwie osoby, ale pozostałe również bardzo spodobały się Majce i w niedzielę jadą do Warszawy nagrywać zespołowy utwór do tejże płyty. Jest to niesamowite wyróżnienie. Wśród tylu uczestników Majka zaprosiła do tego projektu tylko moich podopiecznych i pięć osób z Bielawy, również bardzo dobrze śpiewające - powiedziała dla MOKSiR Chrzanów instruktorka Irena Paprocka.

Paweł Paprocki zaśpiewa w duecie z Majką Jeżowską na płycie "Czarodzieje uśmiechu". Cała grupa z Chrzanowa zaśpiewa utwór „My chcemy grać w zielone". Płytę będzie można zakupić końcem czerwca w sieci McDonalds. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na Szpital Dziecięcy w Prokocimiu.


zdjęcie: MOKSiR Chrzanów

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.