Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Asnyka w Trzebini serdecznie zaprasza na wystawę rękodzieła artystycznego członkiń grupy "Czar koronek". Są to serwety, serwetki, ozdoby, kwiaty i biżuteria. Wystawa mieści się w "Galerii Pegaz" w MBP i będzie dostępna dla zwiedzających do końca sierpnia w godzinach otwarcia biblioteki, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00 - 18.00.

Ponadto do końca sierpnia będą czynne dwie wystawy historyczne: "Powstanie Warszawskie" - prezentująca poezje powstańczą oraz "Cud nad Wisłą". Obie wystawy dostępne są w holu głównym Biblioteki.

Informujemy również, że Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini w ramach zajęć wakacyjnych zaprasza dzieci w wieku 5-15 lat z terenu miasta i gminy Trzebinia do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Moje wymarzone wakacje". Szczegóły i regulamin są dostępne na stronie internetowej Biblioteki (http://www.mbp.trzebinia.pl/akt.php).

Fot.: Wystawa rękodzieła artystycznego mieszcząca się w "Galerii Pegaz" - MBP w Trzebini. (Zobacz galerię zdjęć - kliknij tutaj)
informacja UM Trzebinia

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.