×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 263

Przedstawienie zaczęło się kilkanaście minut po godzinie 16, po krótkiej zapowiedzi, na ekranie ukazała się postać Michaela Jacksona (w tej roli Grzegorz Siata), wysiadającego z limuzyny i udającego się do wejścia głównego chrzanowskiego MOKSiRu, w asyście dwóch ochroniarzy. Chwilę później pojawił się na sali kinowej, powolnym krokiem udał się do pierwszego rzędu, gdzie przywitał się z chrzanowskimi VIPami, a następnie zasiadł na chwilę obok nich, by chwilę później znaleźć się na scenie.

Uczniowie i absolwenci "nowego" liceum przygotowali w sumie ok. 18 utworów, w różnych aranżacjach. Każdy utwór poprzedzała krótka historia na jego temat. Niestety to co zapowiadało się tak pięknie, prysło w chwili wykonania pierwszego utworu przez jedną z wokalistek, na szczęście z każdą minutą było coraz lepiej. Widać było pracę jaką włożyli tancerze w wykonanie choreografii, godziny prób nie poszły na marne. Konferansjer starał się być zabawny, chociaż czynił to w sposób bardzo sztuczny, czasami publiczność nie wiedziała czy ma się z jego dowcipu śmiać, czy płakać. Chyba najlepiej ocenionym przez publiczność fragmentem przedstawienia, był utwór "Smooth Criminal". Ostatnim utworem był "We are the world" "Heal the world", po którym publiczność wstała i nagrodziła artystów długimi brawami.

Cały koncert trwał nieco ponad dwie godziny. Miejmy nadzieję, że nie był to ostatni występ tej grupy i osoby, które nie miały jeszcze okazji zobaczyć tego musicalu, będą mogły to uczynić. Ja z pewnością jeszcze raz się na niego wybiorę.

Komentarze   
0 #1 Tomas 2010-09-20 19:12
Siedziałem na balkonie, ostatni rząd - widziałem 10 cm ekranu , porażka , dopiero ktoś "spuścił" go w dół i widziałem ... 3/4 ;-)
Ogólnie impreza super i fajna zabawa a prezenter po prostu chyba za dużo się naoglądał Ibisza :-)
Cytować
0 #2 Mateusz 2010-09-20 19:24
Ja siedziałem, rząd niżej od Ciebie:-) Fakt, ekran był porażką.
Cytować
0 #3 Tomas 2010-09-20 19:40
A który numer fotelika ?
Cytować
0 #4 Mateusz 2010-09-21 01:41
a dokładnie nie wiem, bo nie mam biletów przy sobie, ale gdzieś pomiędzy środkiem, a lewym brzegiem :P nr 27, czy coś w tym stylu.
Cytować
0 #5 Tomas 2010-09-21 21:06
10 miejsc od mojej strony - 17 ...niestety nie kojarzę ...;-)
Cytować
0 #6 polop 2010-09-22 00:42
Ostatnia piosenka to było Heal the world ;-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.