O tym jak bardzo niepowtarzalny zapach i smak mają pieczone ziemniaki po Cabańsku będzie można się przekonać 4 września na placu przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie.

Konkurs w którym mogą wziąć udział wszyscy chętni miszkańcy powiatu chrzanowskiego (należy wypełnić formularz zgłoszeniowy) na "Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku" odbędzie się w godzinach 11.00 - 12.00, przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie. Należy przynieść garnek z przygotowanymi składnikami. Organizator zapewni nam miejsce do pieczenia oraz drewno, natomiast każdy z uczestników proszony jest o zabezpieczenie niezbędnego zaplecza do degustacji potrawy tj. talerze oraz sztućce.
Zebrane Jury oceni potrawy oraz wyłoni zwycięzców, dla których przewidziano nagrody.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/85/Kocio%C5%82ek.JPG/250px-Kocio%C5%82ek.JPG
źródło zdjęcia: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/

Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa:
http://powiat-chrzanowski.pl/files/regulamin1__ziemniaki_po_cabansku_dzien_powiatu__.doc

należy przesłać do dnia 27 sierpnia 2010roku na adres: Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, ul. Partyzantów 2, 32-500 Chrzanów, bądź mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, osoba do kontaktu Pani Gabriela Mitela, tel. 032/ 625 79 36, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Informacje można znaleźć także na stronie powitau: http://powiat-chrzanowski.pl/index.php?id=2&p=news,1891,show,1573

Komentarze   
0 #1 111111 2010-08-19 20:36
ahhhhhh ale mam smaka na ziemniaczki z gara ;-)
a czy to prawda że w starych murach w chrzanowie można je zjeść?
bo na blokowisku mi nie dadzą prażonek zrobić :cry:
Cytować
0 #2 Darek 2010-08-25 11:51
Chyba można... ale to nie to samo :/
Konkurs konkursem... ale wiem kto wygra. Może jednak kiedyś będzie mi się chciało 4 litery ruszyć i też wystartuję. Już od 4 lat się za to zabieram :-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.