Z okazji dnia Babci, 21 stycznia chrzanowski MOKSiR przygotował dla mieszkańców niespodziankę. Tego dnia w stolicy powiatu wystąpi Zbigniew Wodecki. Wokalista i kompozytor,swoją karierę rozpoczął w latach siedemdziesiątych.

Największą sławę, szczególnie wśród najmłodszych, przyniosło mu nagranie tytułowej piosenki do popularnego serialu animowanego, ukazującego perypetie sympatycznej pszczółki imieniem Maja. Starsi słuchacze pamiętają na pewno "Chałupy welcome to" czy "Zacznij od Bacha". Artysta zagra w sali teatralnej o godzinie 17.

Na koncert zapraszają Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie i Agencja Koncertowa "BAMA". Rezerwować bilety ( w cenie 40 zł parter, 35 zł - balkon)można pod numerem 326233086 wew. 53.

Fot. Tomasz Ziober/ wikipedia

Komentarze   
0 #1 Ola:: 2011-12-22 07:04
Może jacyś wnukowie lub wnuczki zafundują babciom i dziadkom bilety na ten występ?;-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.