Na początek października nie przewidziano dużej ilości atrakcji - przedstawiamy te o których zostaliśmy poinformowani.

Dzisiaj odbędzie się koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki, na który zaprasza Państwowa Szkoła Muzyczna im. J. Garści w Chrzanowie. O godz. 17.00 w sali Urząd Stanu Cywilnego w Chrzanowie.

Również dzisiaj w Trzebini godzinie 18:00 w Dworze Zieleniewskich rozpocznie się wernisaż wystawy Daniela Waliczka pt. "Kontrasty w rysunku i fotografii", otwarciu towarzyszyć będzie koncert w wykonaniu Sonii Ubik, Ignacego Korpyty, Adriana Kopacza.

Domu Kultury Willa NOT w Trzebini Sierszy również o 18:00 odbędzie się wernisaż wystawy pod nazwą "Remedium na koniec lata".

W niedzielę o godz. 9.00 z placu przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Gromcu, ul. Traugutta rusza „Rowerowy Ekorajd z Powiatem Chrzanowskim". Niniejsza impreza rekreacyjna jest zorganizowana w ramach obchodów Światowego Dnia Turystyki.

Aktualny repertuar kin na ten weekend

Komentarze   
0 #1 z_krzeszowic 2010-10-01 18:36
boszszeee zmieńcie tą fotkę, cały czas to samo:sad:
Cytować
0 #2 Łukasz Jeska 2010-10-01 18:44
dobra to następnym razem dam inną ;-)
Cytować
0 #3 Tomas 2010-10-01 21:19
dajcie jakąś z playboya.....te zdjęcia w środku podobno są najwieksze ;-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.