Na podstawie informacji przekazanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział w Krakowie, informujemy, że od poniedziałku 9.04.2018 r. zostanie zamknięty dla ruchu remontowany wiadukt nad torami kolejowymi w ciągu drogi krajowej nr 79.

 

informacja

 

Dla pojazdów do 7 ton objazd zostanie wyznaczony przez Piłę Kościelecką ulicami: Europejska – Topolowa (w Chrzanowie) – Trzebińska (w Pile Kościeleckiej) – Słowackiego (w Trzebini). Natomiast dla pojazdów powyżej 7 ton autostradą A4: węzeł „Chrzanów” – autostrada A-4 – węzeł „Rudno” – drogi powiatowe w m. Krzeszowice do połączenia z DK 79.

 

Równocześnie z dniem 9 kwietnia 2018 roku zostanie przywrócony ruch na odcinku ul. Dworcowej, zamkniętym obecnie z powodu prac przy wiadukcie pod torami kolejowymi (tzw. „mały mostek”). Jednak ruch na tym fragmencie ul. Dworcowej (od skrzyżowania z ul. Długą do skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego) będzie dopuszczony wyłącznie dla pojazdów komunikacji zbiorowej, służb miejskich oraz pojazdów dojeżdżających do posesji. Poza grupą wymienionych użytkowników, odcinek ten nie będzie mógł być wykorzystywany jako objazd dla zamkniętego wiaduktu nad torami w ciągu drogi krajowej nr 79. Utrudnienia potrwają do dnia 6.08.2018 r.

 

Komentarze   
+1 #1 arc 2018-03-18 06:25
Dobre rozwiązanie, dzięki za solidnei fachowe podejście do problemu...
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio

Zobacz również