Kolejne sukcesy trzebińskich lekkoatletów w Grand Prix Krakowa w Biegach Przełajowych, złoty i brązowy medal dla zawodników Klubu Sportowego Victoria.

 

lekkoatletyka

 

 
W marcu lekka atletyka to przede wszystkim biegi. W sobotę 10.03.2018 r. na terenach zielonych AWF w Krakowie odbyły się zawody przełajowe, bardzo dobre warunki atmosferyczne sprzyjały miłemu spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu blisko 400 uczestnikom w tym 16 zawodnikom Victorii Trzebinia.
  
Zawody były pierwszym sprawdzianem formy zawodników Victorii Trzebinia po zimie i wprowadzeniem powoli w letni sezon startowy. Złoty medal w swoim roczniku zdobył Leon Dudek rocznik 2009, natomiast brązowy medal zdobyła Zuzanna Sraga rocznik 2006.
 

lekkoatlet3.018004


  
Gratulujemy! Życzymy powodzenia na kolejnej imprezie sportowej,  24 marca na Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Dzieci i Młodzików w Biegach Przełajowych.
 
Wyjazd na zawody był możliwy dzięki dotacji Gminy Trzebinia w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu rozwoju sportu.
 
 

lekkoatlet3.018002


Informacja nadesłana prze KS Victoria Trzebinia

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio

Zobacz również