Gmina Trzebinia przystąpiła do projektu Województwa Małopolskiego pn.: „Małopolskie boiska”, który zakładał remont przyszkolnych boisk sportowych. Asfaltowy plac do gry przy Szkole Podstawowej nr 8 w Trzebini zastąpi nowe boisko.

 

boisko prz Sp nr 8

 

Projekt polega na wymianie nawierzchni urazogennych na nawierzchnie bezpieczne poliuretanowe i 12.01.2018 r. Gmina Trzebinia zawnioskowała o remont boiska przy Szkole Podstawowej nr 8 na Osiedlu Widokowym w Trzebini.

 

W dniu 26.02.2018 r. Sejmik Województwa Małopolskiego podjął uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej z budżetu Województwa Małopolskiego 58 jednostkom samorządu terytorialnego z terenu Małopolski na realizację w 2018 r. w/w projektu, włączając w to Gminę Trzebinia. Całkowita wartość zadania wynosi 396 729,94 zł, w tym dotacja z budżetu województwa 165 735,00 zł oraz wkład własny Gminy 230 994,94 zł.


Dzięki realizacji niniejszego projektu asfaltowy plac do gry przy Szkole Podstawowej nr 8 w Trzebini zastąpi nowe boisko z nawierzchnią poliuretanową o wymiarach 40 na 20 metrów. Planowane prace mają się zakończyć w sierpniu br.

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio