W zaledwie 4-osobowym składzie KS VICTORIA udał się na Mistrzostwa Śląska Dzieci w Lekkiej Atletyce do Rybnika, a jednak reprezentant Trzebini - Mateusz Juszczak, bije rekordy w skoku wzwyż.

 

lekkoatletyka M.Juszczyk

 

W zawodach startowało około 500 dzieci z różnych regionów Polski. Najlepiej z KS VICTORIA spisał się 12 letni zawodnik - Mateusz Juszczak, który niedawno w Krakowie zdobył Vice Mistrzostwo Krakowa w skoku wzwyż, a tym razem w skoku wzwyż - skokiem na wysokość 135 cm, został Vice Mistrzem Śląska.

 

Obecnie Mateusz Juszczak w skoku wzwyż zajmuje 1 miejsce w Małopolsce a 18 miejsce w Polsce w kategorii dzieci starszych. Pozostali zawodnicy: Wiktoria Tryfanów, Julita Starzycka i Nikodem Liszka ustanowili nowe rekordy życiowe w biegu na 100 m. "Zarówno Klub jak i sekcja lekkiej atletyki w Trzebini, nie obchodzili jeszcze roku istnienia, a już teraz możemy się chwalić osiągnięciami zawodników. Rywale z dużo większym doświadczeniem, zaczynają bacznie przyglądać się postępom reprezentantów z Trzebini"- dodaje trenerka Ewa Sierka.

 

 

Informacja przesłana przez Klub.

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.