W dniach od 31.10.2018 do 04.11.2018 na terenie całego kraju spodziewany jest wzmożony ruch pojazdów i pieszych, zwłaszcza w okolicach cmentarzy i na przyległych arteriach komunikacyjnych. Policja, zarządcy dróg i władze samorządowe podejmują działania mające na celu poprawienie przepustowości dróg w newralgicznych miejscach.

Zdjęcie przedstawia zapalone znicze

 

W celu zapewnienia bezpieczeństwa zwiększona zostanie ilość patroli w okolicach cmentarzy i dróg dojazdowych. Policjanci będą pełnić służbę w miejscach, gdzie przewidywane jest największe natężenie ruchu.

 

Powiatowa Komenda Policji w Chrzanowie informuje, że przy niektórych nekropoliach czasowo zmieni się organizacja ruchu, ustawione zostaną znaki zakazu zatrzymywania się wraz z tabliczką informującą o holowaniu na koszt właściciela. Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności i podstawnych zasad bezpieczeństwa.

 

Ułatwieniem dojazdu do cmentarzy w dniu 1 listopada 2018r. będą autobusy ZKKM w Chrzanowie, które kursować będą wg rozkładów jazdy obowiązujących w soboty. Tutaj można sprawdzić można rozkład jazdy: http://www.zkkm.pl/rozklady/

 

Przed świętem przypominamy o możliwości odnalezienia grobów zmarłych osób pochowanych na cmentarzach komunalnych w Trzebini za pomocą specjalnej wyszukiwarki: http://trzebinia.artlookgallery.com/grobonet/start.php Zarządzanie cmentarzami komunalnymi w gminie Trzebinia powierzono Miejskiemu Zarządowi Nieruchomości Sp. z o.o.

 

Informujemy również, iż w dniu 1 listopada nieczynne bądą nie tylko urzędy, lecz także Kryta Pływalnia w Trzebini.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.