Kolejny krok w ramach projektu "Tak blisko - cztery kroki do Alei Henryka" przed nami! Zaplanowaliśmy trzy spacery, każdy zaczyna się o godz. 17.00 i startuje spod Urzędu Miasta (Aleja Henryka 20):

  • we wtorek 19 czerwca - zapraszamy przede wszystkim mieszkańców Chrzanowa;
  • w środę 20 czerwca - zapraszamy przede wszystkim: przedstawicieli organizacji społecznych;
  • w czwartek 21 czerwca - zapraszamy przede wszystkim: przedsiębiorców.

Spróbujemy spojrzeć na Aleję Henryka na nowo, ale także zobaczyć i doświadczyć jej wady, zalety i dostrzec potencjał. Po spacerze usiądziemy na chwilę, żeby podzielić się spostrzeżeniami w kontekście przekształcania Alei w dobrą i przyjazną przestrzeń publiczną. Spacer wraz z krótką pracą warsztatową potrwa ok. 2 godziny.

Spacery będą się nieco od siebie różniły - ze względu na specyfikę potrzeb grup, którym są dedykowane. Jednak jeżeli okaże się, że komuś z Was termin dla określonej grupy nie pasuje i woli przyjść w innym terminie - zapraszamy - liczy się przede wszystkim Wasza obecność!

W razie nagłego załamania pogody np. ulewy, zmienimy nieco formułę i spotkamy się pod dachem. O takiej awaryjnej zmianie miejsca poinformujemy z niewielkim wyprzedzeniem - śledźcie zatem stronę projektu i Facebooka Biblioteki!

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.