Komunikat dla mieszkańców powiatu chrzanowskiego i jednoczesny apel do radnych, burmistrzów, starosty o działanie - podjęcie dialogu.

Dyrektorowi Szpitala Powiatowego w Chrzanowie w trzech konkursach na obsadę kontraktową wszystkich podstacji w powiecie Chrzanowskim nie udało się znaleźć ani jednego chętnego do pracy ratownika. W związku z tym dyrektor wstrzymał wszystkie urlopy pracownikom etatowym. Dyrektor w ostatnich dniach kilkukrotnie zapowiadał, iż odda cały kontrakt na Ratownictwo w Powiecie każdej firmie, która się tego podejmie. Z potwierdzonych informacji wiemy, że przygotowywane są wypowiedzenia dla pracowników etatowych.

Pomimo tych doniesień Ratownicy i Pielęgniarki pozostają na stanowiskach. Jak długo wytrzymają, gdy zamiast dwóch mają zabezpieczyć pięć karetek? Kością niezgody jest proponowana przez Dyrekcję stawka ratownika kontraktowego, która jest obecnie w Szpitalu najniższa wśród średniego personelu medycznego a za razem krzywdząca w odniesieniu do odpowiedzialności i wymagań stawianych przez Ministerstwo Zdrowia. (Artykuł w lokalnej gazecie).

Czy nasi radni, burmistrzowie, starosta pozwolą dyrektorowi oddać w obce ręce dochodowe dla Szpitala Ratownictwo Medyczne?

Autor publikacji zastrzega anonimowość.

szpital powiatowy w chrzanowie apel

Komentarze   
+3 #1 Johny 2018-06-21 21:02
Dziwię się starostwa że pozwala na takie działania dyrektora i słucha tylko jego jednocześnie nie rozmawiając z ratownikami
Cytować
+3 #2 Johny 2018-06-21 21:35
PAN DYREKTOR TOCZY PRYWATNĄ WOJNĘ Z RATOWNIKAMI NIE DBAJĄC O LUDZI W POWIECIE A W WYWIADZIE DO PRZEŁOMU MÓWIŁ ŻE Z WINY RATOWNIKÓW PRZY POPRZEDNIM SPORZE KARETKI MOGŁY NIE WYJECHAĆ, CO BYŁO KŁAMSTWEM. TERAZ JAKOŚ NIE INTERESUJĄ GO MIESZKAŃCY!
Cytować
+2 #3 Edek 2018-06-21 22:22
Cytuję Johny:
Dziwię się starostwa że pozwala na takie działania dyrektora i słucha tylko jego jednocześnie nie rozmawiając z ratownikami

A co ty myślisz, że panowie dyrektorzy to ludzie z przypadku? Na stanowiskach ?? Hahahaa więc jak ma nie bronić kolegi ??
Cytować
+3 #4 kevin 2018-06-22 07:23
I jaki problem. Teraz GŁOS zabiera Wojewoda Małopolski jako zarządca Systemu PRM, zleca zadania związane z Ratownictwem na terenie Powiatu Chrzanowskiego Krakowskiemu Pogotowiu Ratunkowemu.
Cytować
+1 #5 Pacjent 2018-06-22 07:53
To jest nasza wina wyborców.
Doceniamy władze samorządowe przy wyborach za hucpy urządzane na dniach miast itp. Nie oceniamy za jakość służby zdrowia i szkolnictwa. To sie teraz nie dziwmy ,że tak mamy
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio