Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy rzeźby, malarstwa i rysunku Anny Pazdalskiej INTROWERTYCZNY ŚWIAT KOBIECYCH CIAŁ. Galeria NA STYKU 14 września ( piątek) o godz. 18.00.


Anna Pazdalska -absolwentka Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom w pracowni Profesora Mariana Koniecznego. Zrealizowała m.in. pomnik Wincentego Witosa w Rakszawie. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. W ostatnich latach między innymi: w Galerii Na Styku MOKSiR Chrzanów, w Galerii Vauxhall - Krzeszowice, w Pałacu Sztuki TPSP - Kraków, w Muzeum Okręgowym Miasteczko Galicyjskie - Nowy Sącz, w Galerii Sztuki Współczesnej - Elektrownia Czeladź, w Szklanej Galerii - Zator. Członek ZPAP Okręg Krakowski, Członek TPSP Kraków, Członek PSSM Częstochowa. Na wystawie prezentuje prace z ostatnich lat, których główną inspiracją jest kobieta. Przy pomocy różnych mediów ołówka, pasteli, węgla, farb i pędzla, a także dłuta i drewna - kreśli zarysy ciał kobiecych, czasami męskich i tworzy kompozycje, które budują nierealny świat bytu, nie-bytu, w nieokreślonej przestrzeni.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.