Milena Sadowska z Babic jest jedną z dwudziestu finalistek 40. jubileuszowej edycji konkursu Miss Polonia oraz jedyną z terenu Małopolski.

Miss Polonia to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na wieloletniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki.
Milena Sadowska reprezentuje nie tylko rodzinne Babice, ziemię chrzanowską, ale i całe województwo. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu SMS w ramach konkursu Miss Polonia 2018 poprzez wysłanie SMS o treści MISSPOLONIA.4 na numer 73601 (koszt 3,69 zł z VAT/SMS).
Kandydatka, która otrzyma największą ilość głosów otrzyma tytuł Miss Publiczności i awansuje do finałowej piątki wyborów Miss Polonia 2018! Głosowanie trwa do 10 listopada 2018 r. do godz. 21.00.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.