Informujemy, iż firma wykonująca przebudowę DP 1014K ul. Piłsudskiego w Zagórzu planuje rozpocząć w dniu 16 czerwca 2018r. (w sobotę) wykonywanie nawierzchni bitumicznej.

W związku z tym w dniu 16 czerwca 2018r. planowane jest zamknięcie odcinka ul. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Wieczystą do skrzyżowania z ul. Czerwona Górka .
Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do oznakowania. Za utrudnienia przepraszamy.
Realizacja projektu pn.: "Przebudowa części DP 1014K, ul. Piłsudskiego - pomiędzy skrzyżowaniami z DW 780 a ul. Wiklinową o dł. ok. 3,858 km w sołectwie Zagórze" realizowana jest w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 i współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej dla operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.