Ogłoszenie o naborze na członków Komitetu Rewitalizacji

Burmistrz Gminy Alwernia ogłasza nabór kandydatów na Członków Komitetu Rewitalizacji Gminy Alwernia

Ogłoszenie

o naborze na członków Komitetu Rewitalizacji Gminy Alwernia.

Burmistrz Gminy Alwernia ogłasza nabór kandydatów na Członków Komitetu Rewitalizacji Gminy Alwernia, zgodnie z procedurą zawartą w uchwale nr VIII/41/2018 Rady Miejskiej w Alwerni z dn. 21 czerwca 2018 r. w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji.

Komitet Rewitalizacji Gminy Alwernia stanowi forum współpracy i dialogu interesariuszy z organami gminy oraz pełni funkcję opiniodawczo-doradczą Burmistrza Gminy Alwernia w sprawach dotyczących przygotowania, przeprowadzenia i oceny rewitalizacji.

Nabór kandydatów na Członków Komitetu Rewitalizacji Gminy Alwernia prowadzony jest
od dn. 01 października 2018 r. do dn. 08 października 2018 r. (do godziny 16.00).

Wypełnioną i podpisaną deklarację na Członka Komitetu Rewitalizacji należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Alwerni w Biurze Obsługi Klienta w godzinach pracy Urzędu lub przesłać za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu do Urzędu) na adres:

Urząd Miejski w Alwerni

ul. Zbigniewa Gęsikowskiego 7

32-566 Alwernia

z dopiskiem: Nabór Członków Komitetu Rewitalizacji Gminy Alwernia.

 

Załączniki:

– Uchwała Rady Miejskiej w Alwerni nr VIII/41/2018 z dnia 21.06.2018 r. w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji.

– Deklaracja na Członka Komitetu Rewitalizacji

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio

Zobacz również