Mateusz to 27-latek z Chrzanowa, który spodziewa się niebawem dziecka. Wraz z żoną Moniką Jarczyk toczą kolejną walkę o życie.

Pierwszy raz choroba zaatakowała w w styczniu 2015. Zaczęło się niewinnie od bólu głowy, który niestety narastał i stawał się nieustępliwy. Po serii badań: tomografii i rezonansie usłyszała wyrok. Guz na mózgu miał około 4 centymetrów średnicy, a wokół niego był wielki obrzęk.

Lekarze dawali Mateuszowi pięć miesięcy życia, jednak w Niemczech, gdzie lekarz zaproponował leczenie dostępnymi u nich specyfikami. W lutym tego roku okazało się, że guz całkowicie się wchłonął. Kuracja opłaciła się. Problem zaczął się, gdy lek zniknął z rynku na sześć tygodni, bo firma produkująca go została przejęta przez inny koncern. Otrzymali oni zastępczy lek w Polsce.

W maju Mateusz znów źle się poczuł, wymiotował. W szpitalu okazało się, że guz urósł na nowo.

Mateusz zaczął przyjmować nowe, niemieckie leki. Od ich zastosowania minęło 11 tygodni i nie ma postępów. Wręcz przeciwnie. - Mateusz ma problemy z mową, chodzeniem, jak również z pamięcią.

Fundacja Szansa na Rozwój w ramach projektu charytatywnego Zwykli - Niezwykłym organizuje cykl imprez charytatywnych których zysk zostanie przekazany na operację i leczenie chorego na raka Mateusza Jarczyka.

Trwa zbiórka pieniędzy na kosztowne leczenie za pomocą specjalnego czepka i kroplówek z witaminą C. Sam czepek kosztuje 22 tysiące złotych, a tygodniowe przyjmowanie witaminy 500 złotych. Same leki to wydatek miesięcznie 5 tysięcy, a do wizyta w Berlinie kosztuje tysiąc złotych. Fundacja z racji działalności postanowiła zrobić kolejny krok w swojej działalności i wesprzeć cierpiącego. Potrzebujemy zebrać co najmniej 50 tysięcy złotych.

Chrzanowski24.pl również postanowił włączyć się do zbiórki pieniędzy na leczenie Mateusza. Wpomóż akcję i otrzymaj reklamę swojej firmy.

Wpłać przynajmniej 50 zł na rzecz fundacji zbierającej pieniądze na leczenie Mateusza, a w zamian za jedyne 1 zł netto opublikujemy Twoją reklamę w naszym portalu:

a) Reklamowy banner rotacyjny na jeden miesiąc, w największym dostępnym formacie (do 1000x200 px) na stronie głównej i wszystkich podstronach o standardowej wartości 399 zł netto
b) Artykuł reklamowy w portalu chrzanowski24.pl - publikowany na podstawie dostarczonego materiału wartości 100 zł netto

By otrzymać reklamę za 1 zł netto należy wpłacić podane kwoty na numer konta fundacji tytułem "Mateusz JARCZYK - LECZENIE" i przesłać do nas potwierdzenie wpłaty. O szczegóły pytaj przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak pomóc? Wystarczy wpłacić na poniższe konto 

SUBKONTO Fundacji Szansa na Rozwój - PKO Bank Polski SA: 41 1020 2384 0000 9102 0207 8426 w tytule Mateusz JARCZYK - LECZENIE


Inne planowane działania nadzorowane przez Fundację:

12.11.2016 od godziny 16:00 w Restauracji Stary Młyn

Wielkie grillowanie. Charytatywna impreza Zwykli - Niezwykłym.

Zagra dla nas. Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn
http://www.smkkpm.pl/ 

+ Pokaz przygotuje grupa ogniowa Fire Show ---> O-PAL.

+ Wielkie grillowanie, charytatywna sprzedaż (babeczek, kiełbasy, piwa).

+ Pokaz szkoleniowy owczarków niemieckich. SZACHTY LIBIĄSKIE Dog Training.

Szczegółowe informacje na stronach FB i www: