19 listopada 2009 roku około godziny 19.55 w Młoszowej przy ul. Spacerowej patrol KP Trzebinia zatrzymał do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Audi 80. Podczas kontroli okazało się, że 46 letni mieszkaniec Zabrania, ma prawie 0,7 promila w organizmie. Zatrzymano prawo jazdy. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości to jest za przestępstwo określone w art. 178a par 1 kk grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Informacje prasowe Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Informacje przedstawiane w formie otrzymanej, minimalnie przeredagowane, bez zmian treści i faktów. Zdjęcie wyłącznie poglądowe, przedstawia Audi 80.

W dniu 19.11.2009 roku KPP Chrzanów został powiadomiony przez mieszkańca Chrzanowa o tym, że pomiędzy 8.00 a 12.30 nieznani sprawcy ukradli z garażu na posesji elektronarzędzia wartości 1700 złotych. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawców.Informacje prasowe Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Informacje przedstawiane w formie otrzymanej, minimalnie przeredagowane, bez zmian treści i faktów.

19 listopada 2009 roku około godziny 10.50 do Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zgłosił się mieszkaniec Chrzanowa, który zgłosił, że będąc na ulicy Szpitalnej w Chrzanowie nieznanny sprawca po przecięciu torby ukradł z niej portfel wraz z dowodem osobistym i pieniędzmi. W portfelu było 200 złotych.

Informacje prasowe Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Informacje przedstawiane w formie otrzymanej, minimalnie przeredagowane, bez zmian treści i faktów. Zdjęcie poglądowe nie przedstawiające realnie ukradzionego portfela.

W Libiążu na ulicy Beskidzkiej w dniu 19.11.2009 roku około godziny 6.20 patrol policyjny trafił na znajdujący się w rowie samochód osobowy marki Citroen. Ustalono kierującego pojazdem którym okazał się mieszkaniec Trzebini. Mężczyzna miał prawie 2 promile w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości to jest za przestępstwo określone w art. 178a par 1 kk grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Informacje prasowe Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Informacje przedstawiane w formie otrzymanej, minimalnie przeredagowane, bez zmian treści i faktów.

W dniu 18.11.2009 roku około godziny 22.40 w Trzebini na ulicy Kościuszki patrol KP Trzebinia zatrzymał kierującego rowerem 31 – letniego mieszkańca Trzebini, który miał prawie 3 promile w organizmie. Za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości to jest za przestępstwo określone w art. 178a par 2 kk grozi kara pozbawienia wolności do jednego roku.

Informacje prasowe Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Informacje przedstawiane w formie otrzymanej, minimalnie przeredagowane, bez zmian treści i faktów.

W dniu 18.11.2009 roku o godzinie 8.25 Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie została powiadomiona przez mieszkańca Chrzanowa o tym, że pomiędzy 6.00, a 7.45 nieznany sprawca z niestrzeżonego parkingu przy ul. Grzybowej dokonał kradzieży samochodu osobowego marki Seat Alhandra na szkodę zgłaszającego. Starty poszkodowanego to 32.000 złotych.

Zdjęcie poglądowe przedstawiające Seata Alhambra (kolor, wersja modelu i ogólny wygląd mogą się oczywiście różnić).
fot. Rudolf Stricker

Informacje prasowe Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Informacje przedstawiane w formie otrzymanej, minimalnie przeredagowane, bez zmian treści i faktów.