Dwie drużyny odskoczyły rywalom i z kompletem punktów prowadzą w tabeli rozgrywek Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża. 

Wyniki IV kolejki Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża:

Desperatos – Jager Team 6:2 (3:2)
Bramki: 
Butora Dawid 2, Białończyk Łukasz 1, Batory Andrzej 1, Kurkowski Łukasz 1, Subel Paweł 1 – Konrad Rudnicki 1, Kamil Hajda 1
Piekarnia ATU – Santander 2:1 (2:1)
Bramki:
Marcel Dudek 1, Mateusz Grochal 1 – Samobójcza
Żółta Kartka. – Marcel Dudek (Piekarnia ATU)
Solidex – Mataleo 7:4 (4:2)
Bramki:
Bloch Krystian 3, Wilczak Dariusz 2, Bielawski Jakub 1, Żegleń Jakub 1 – Adamczyk Dawid 2, Nędza Dominik 1, Zejma Mateusz 1
Pogorzyce – DreamTeam 0:9 (0:3)
Bramki:
Korba Jakub 6, Kosowski Bartłomiej 3

Tabela:
Klasyfikacja Strzelców:
11 – Jakub Korba (Dream Team)
10 – Krystian Bloch (Solidex)
8 – Dawid Adamczyk (Mataleo)
7 – Tomasz Śleziak (Magic Sport), Bartłomiej Kosowski (Dream Team)
5 – Bartosz Palka (Mataleo), Konrad Patyk (Dream Team), Dariusz Wilczak (Solidex), Mateusz Zejma (Mataleo)
4 – Jakub Bielawski (Solidex)
3 – Krystian Rozmus (Magic Sport), Kamil Chylaszek (Mataleo), Mateusz Domagała (Solidex), Butora Dawid (Desperatos), Jakub Żegleń (Solidex),
2 – Eryk Bochenek (Santander), Paweł Wierzbic (Mataleo), Jakub Waligóra (Mataleo), Łukasz Adamczyk (Magic Sport), Damian Kułaga (Magic Sport), Tomasz Subel (Magic Sport), Patryk Nędza (Solidex), Piotr Śledziński (Magic Sport), Ładocha Mateusz (Pogorzyce), Kurkowski Łukasz (Desperatos), Rudnicki Konrad (Jager Team), Dominik Nędza (Mataleo)
1- Rafał Szkółka, (Magic Sport), Dawid Bielawa 1 (Magic Sport), Łukasz Ratko (Pogorzyce), Sebastian Celarek (Pogorzyce), Paweł Patyk (Dream Team), Adrian Szafran (Dream Team), Andrzej Lament (Dream Team), Dariusz Czyszczoń (Dream Team), Paweł Gut (Santander), Sebiastian Ślósarz (Santander), Tomasz Witkowski (Piekarnia ATU), Dariusz Tylek (Piekarnia ATU), Mateusz Malik (Magic Sport), Konrad Bogacz (Solidex), Kamil Pater (Solidex), Michał Ścigalski (Piekarnia ATU), Załuski Wojciech (Pogorzyce), Celarek Sebastian (Pogorzyce), Dusza Mariusz (Pogorzyce), Krupnik Kamil (Pogorzyce), Warecki Damian (Pogorzyce), Damian Gacek (Jager Team), Koperniak Rafał (Dream Team), Majdak Robert (Desperatos), , Białończyk Łukasz (Desperatos), Batory Andrzej (Desperatos), Subel Paweł (Desperatos), Kamil Hajda (Jager Team)
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio