Termin składania ankiet upływa w dn. 09 października 2017 r.

Szanowni Państwo,

w związku z niewielkim zainteresowaniem przy składaniu ankiet dot. dofinansowania wymiany kotłów i niewystarczającą ilością budynków zgłoszonych do udziału w projekcie spełniających wymogi konkursu, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia i odesłania załączonej ankiety oraz zapoznania się z warunkami udziału w projekcie.

Termin składania ankiet upływa w dn. 09 października 2017 r.
Wypełnione i podpisane ankiety należy składać osobiście w Urzędzie Gminy w Babicach przy ul. Krakowskiej 56, pokój nr 101, pocztą tradycyjną (Urząd Gminy w Babicach, ul. Krakowska 56, 32-551 Babice), u sołtysów miejscowości lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio