Okręg numer 1, Miasto Alwernia

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Domurat Zdzisław 51 Alwernia
2 Fajfer Stanisława 62 Alwernia
3 Świerguła Radosław Dawid 31 Alwernia
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Tadeusz Marian Ryszard 53 Alwernia
2 Kopaczka Jadwiga 57 Grojec
3 Paw Marek Stanisław 57 Alwernia
4 Chechelska Renata Wiesława 45 Alwernia
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY GMINY ALWERNIA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Włodarski Jan Edward 50 Alwernia
2 Budzyński Andrzej 60 Alwernia
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ LEPIEJ - MAREK KLATKA"
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Barańska-Pawlak Karolina Barbara 54 Alwernia
2 Chrząszcz Halina Wanda 58 Alwernia
3 Seremak Marek Błażej 53 Alwernia
4 Wójcik Tomasz Marcin 26 Alwernia
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA - ALWERNIA.PL
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Setkowicz Zofia 60 Alwernia
2 Siemek Tomasz 31 Alwernia
3 Siemek Michał Marek 21 Alwernia
4 Olszewski Wojciech 33 Alwernia
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Knapik Sławomir Paweł 47 Alwernia
2 Andruchów Serafina 63 Alwernia
3 Wojtoń Jerzy Eugeniusz 56 Alwernia
Lista nr 25 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODA ALWERNIA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Skowronek Marek Piotr 31 Alwernia
2 Drabiec Katarzyna Małgorzata 42 Alwernia
3 Pater Marcin Grzegorz 33 Alwernia
4 Różycki Marek Józef 50 Alwernia
Lista nr 29 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM"
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Płonka Wacław 56 Alwernia
Lista nr 31 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH WYBORCÓW JANUSZA KORWIN-MIKKE
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kucharczyk Przemysław Jan 23 Alwernia
2 Kurnik Tomasz Piotr 23 Alwernia

Okręg numer 2, Sołectwo Brodła

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Nagórski Stanisław Antoni 57 Brodła
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Starzycki Henryk Jan 49 Brodła
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY GMINY ALWERNIA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Biel Edward 47 Brodła
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ LEPIEJ - MAREK KLATKA"
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kloska Szymon Aleksander 34 Brodła
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA - ALWERNIA.PL
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Gaudyn Dariusz Tomasz 27 Brodła
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Ścibor Sylwester Andrzej 26 Brodła

Okręg numer 3, Sołectwo Grojec

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Głownia Stanisław 52 Grojec
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY GMINY ALWERNIA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Lewicka Elżbieta Zofia 48 Grojec
2 Kamiński Stanisław Kazimierz 53 Grojec
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA - ALWERNIA.PL
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Krawczyk-Budacz Aleksandra Maria 48 Grojec
2 Słota Joanna Barbara 31 Grojec
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Majewska Teresa Anna 50 Grojec
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DUDKA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Dudek Wojciech 43 Grojec
Lista nr 22 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA ALWERNIA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Cyganik Wojciech Tomasz 28 Grojec
Lista nr 27 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY GROJEC EDYTA BACHOWSKA - ŁYSZCZARZ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Bachowska-Łyszczarz Edyta Anna 34 Grojec
Lista nr 28 - KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W GROJCU
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Targosz Robert 30 Grojec
2 Halski Radosław Maciej 41 Grojec

Okręg numer 4, Sołectwo Kwaczała

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Bachowski Józef Kazimierz 63 Kwaczała
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY GMINY ALWERNIA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Jarczyk Władysław 65 Kwaczała
2 Kędziora Henryk Andrzej 56 Kwaczała
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA - ALWERNIA.PL
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Bachowska Bogusława 49 Kwaczała
2 Bachowski Marcin Rafał 30 Alwernia
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Cygan Mateusz 31 Kwaczała
2 Pierzchała Sławomir Artur 27 Kwaczała

Okręg numer 5, Sołectwo Okleśna i Sołectwo Źródła

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Chrząszcz Artur 38 Alwernia
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY GMINY ALWERNIA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Wojtoń Krystyna Zofia 49 Okleśna
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ LEPIEJ - MAREK KLATKA"
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Witek Agata Zofia 43 Alwernia
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Sibik Mieczysław Zdzisław 59 Źródła

Okręg numer 6, Sołectwo Mirów i Sołectwo Podłęże

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY GMINY ALWERNIA

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Jakóbik Wiesława Zofia 57 Podłęże
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ LEPIEJ - MAREK KLATKA"
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kumala Maria 32 Mirów

Okręg numer 7, Sołectwo Poręba Żegoty

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Chechelski Józef Stanisław 45 Alwernia
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ LEPIEJ - MAREK KLATKA"
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Grondalczyk Zofia 62 Poręba Żegoty
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA - ALWERNIA.PL
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Rzeszótko Anna 24 Poręba Żegoty
Lista nr 23 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ PORĘBA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Majchrowski Edward Kazimierz 50 Poręba Żegoty

Okręg numer 8, Sołectwo Regulice i Sołectwo Nieporaz

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Rzeszótko Stanisław 62 Regulice
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY GMINY ALWERNIA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kukla Leszek Łukasz 28 Regulice
2 Knapik Jan Paweł 59 Regulice
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ LEPIEJ - MAREK KLATKA"
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Gąsior Fryderyk 66 Nieporaz
2 Kopeć Jan Adam 57 Regulice
3 Łukasik Jarosław 31 Regulice
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA - ALWERNIA.PL
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Sieprawski Zygmunt 63 Regulice
2 Pałka Bartłomiej 35 Regulice
3 Rzeszótko Katarzyna 35 Regulice
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kulczyk Stanisław 59 Regulice
2 Lizończyk Jan 60 Regulice
3 Małocha Jerzy Jan 61 Regulice
Lista nr 24 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "BARBARA"
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kurzańska Barbara 41 Regulice
Lista nr 26 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMAN PALKA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Palka Roman Michał 59 Regulice
Lista nr 30 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZJAWA"
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kopeć Władysława 48 Regulice


Komentarze   
0 #1 Adam 2018-10-18 18:53
Nie ma Ruchu Narodowego,więc nie ma na kogo głosować.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio

Zobacz również