Ukradł paliwo, " wpadł" w Chrzanowie, i jechał po narkotykach.

19 lutego b.r. rano  personel jednej z trzebińskich stacji paliw zgłosił o kliencie, który zatankował paliwo a następnie oddalił się ze stacji nie płacąc. Sprawca kradzieży nie zdążył odjechać daleko, bo już po kilku minutach, w Chrzanowie na Al. Henryka poszukiwany Opel został zatrzymany przez chrzanowskich kryminalnych.

W trakcie rozmowy 20- letni mieszkaniec Tenczynka tłumaczył, że nie miał pieniędzy, a musiał dojechać do Chrzanowa, więc zatankował bez płacenia. Mężczyznę sprawdzono, okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania samochodem. Na miejsce przybył patrol WRD ze specjalistycznym sprzętem i poddał mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem negatywnym.

Policjanci z  drogówki bacznie przyjrzeli się rozmówcy, jego zachowanie i wygląd  wskazywały, że jeśli jest trzeźwy, to może znajdować się pod wpływem innego, działającego podobnie do alkoholu środka. Przypuszczenia potwierdziły się, bo badanie narkotestem wykazało obecność marihuany w jego organizmie. 20- latek większość dnia spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, usłyszał zarzut kierowania samochodem pod wpływem narkotyków za co grozi kara co najmniej 5000 zł, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio