Przekroczył prędkość o 74 km/h. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy Jeepa.

Rażącego złamania  przepisów ruchu drogowego dopuścił się kierujący Jeepem, który w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenia prędkości do 50 km/h pędził aż o 74 km/h więcej. 

29 września br. w południe policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie na ul. Śląskiej wykonali pomiar prędkości kierującemu Jeepem, który jak się okazało,  jechał 124 km/h w terenie zabudowanym. 

66-letni mieszkaniec Torunia był trzeźwy, biorąc jednak pod uwagę warunki  w jakich doszło do popełnienia rażącego wykroczenia tj.  sąsiedztwa przejścia dla pieszych, skrzyżowania, wyjazdów  z posesji oraz fakt, że droga na tym odcinku znajduje się w przebudowie mogłoby dojść do poważnego w skutkach zdarzenia drogowego. Przekroczenie dozwolonej prędkości jest bowiem  jedną z głównych przyczyną zdarzeń drogowych na drogach powiatu chrzanowskiego. Piratowi drogowemu zostało zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy , został on również ukarany  mandatem karnym w wysokości 400 zł oraz 10 punktami karnymi. 

Komentarze   
-1 #1 mikołaj 2019-10-04 16:41
byłem tym którym dał znać że suszą w Yanosiku
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.