Policjanci ujawnili nielegalne automaty do gier hazardowych

3 września 2018r. w godzinach nocnych policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie podczas interwencji ujawnili automaty do gier hazardowych znajdujące się w Chrzanowie na ul. Świętokrzyskiej.

W specjalnie przygotowanym do tego celu pomieszczeniu ujawniono 9 automatów do gier typu jednoręki bandyta o wartości 67 500 zł.

Prowadzenie gier hazardowych na automatach o niskich wygranych w celu osiągnięcia korzyści z organizowania zbiorowego uczestnictwa w tych grach zagrożone jest karą grzywny w wysokości 100 tys zł od jednego automatu. Całość zabezpieczonych materiałów wraz z automatami przekazano funkcjonariuszom Urzędu Skarbowego.

Komentarze   
+7 #1 abc 2018-09-05 14:05
...co tam taka kara od skarbowego, to tylko pół miliona złotych - stać gościa na taką kwotę, jak cokolwiek braknie, to najbliższa rodzinka pomoże...
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.