Podziękowania za pomoc w ustaleniu sprawcy śmiertelnego potrącenia rowerzysty

Dziś (11 grudnia) Komendant Powiatowy Policji w Chrzanowie mł.insp. Michał Gamrat wraz  z swoim Zastępcą kom. Arkadiuszem Skowronem pogratulowali i podziękowali dwóm osobom, tj. mieszkańcowi jednej z gmin powiatu krakowskiego za  wzorową i godną naśladowania postawę obywatelską oraz policjantowi Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, którego profesjonalizm i skuteczność dała dowód temu, że policjantem jest się  nie tylko na służbie, ale również po jej zakończeniu.

Postawa i podjęte działania tych osób przyczyniły się do ustalenia tożsamości i zatrzymania sprawcy śmiertelnego potrącenia rowerzysty. Na ręce wyróżnionych osób Komendant przekazał również nagrody ufundowane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji  w Krakowie nadinsp. dr Krzysztofa Pobutę.

W krótkiej uroczystości, która odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie wzięli udział także Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu insp. Robert Chowaniec wraz z swoim Zastępcą mł. insp. Urszulą Martyniuk oraz Wójt Gminy Czernichów Szymon Łytek.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.