Uderzył w drzewo i chwiejnym krokiem opuścił samochód

28 sierpnia 2018 roku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie został powiadomiony przez anonimowego zgłaszającego, że na ul. Armii Krajowej  mężczyzna, który jest najprawdopodobniej nietrzeźwy wjechał samochodem Renault Thalia, w drzewo podczas wykonywania manewru cofania na poboczu,  po czym … chwiejnym krokiem oddalił się.  

Z relacji rozmówcy wynikało, że  ten sam kierujący wrócił do pojazdu, lecz nie odjechał nim ponieważ świadkowie  ujęli kierowcę, którym okazał się być 59-letni mieszkaniec Chrzanowa

Przybyły na miejsce patrol ruchu drogowego z KPP w Chrzanowie przebadał mężczyznę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Chrzanowianin miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie prowadzi postępowanie przygotowawcze mające wyjaśnić, czy 59-latek kierował pojazdem w chwili zdarzenia. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat pozbawienia wolności, grzywna w wysokości do 5 tys zł i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych nawet do lat 5.

 

Komentarze   
+2 #1 Kamil 2018-08-30 12:12
Samochód to mercedes w212 w wersji sportowej AMG
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.