Chrzanowska drogówka ujawniła kolejnych nietrzeźwych kierujących

31.01.b.r. na ul. 11-go Listopada w Libiążu  policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem m-ki  BMW, 35- letniego mieszkańca Libiąża. Badanie na zawartość alkoholu  w wydychanym powietrzu wykazało 0,9 promila. Libiążaninowi zatrzymano prawo jazdy .

Kolejna nieodpowiedzialna osoba kierująca po alkoholu została zatrzymana tego samego dnia w Chrzanowie na ul. Słowackiego. W tym przypadku był to 54 – letni mieszkaniec Zagórza, który kierował pojazdem m-ki Mercedes. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wskazało wynik 0,6 promila. W tym przypadku kierujący także pożegnał się z dokumentem uprawniającym do kierowania pojazdami.

Również w ostatnim dniu stycznia na ul. Grzybowskiego w Chrzanowie  policjanci zatrzymali trzeciego pijanego kierowcę. 43 - letni mieszkaniec Libiąża miał, aż 2,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jemu również zatrzymano prawo jazy.

Przypomnijmy, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat pozbawienia wolności, grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.  

Komentarze   
-1 #1 ślimak 2019-02-01 14:48
niech ujawniają jak najwięcej,nie ma co. Kontrole po to są. z innymi rzeczami yanosik sobie radzi, a na szczęście pijani nie mają żadnych pomocy.
Cytować
-1 #2 bern 2019-02-02 11:58
Co? ujawniła przecież nazwisk nie ma !
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.