Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie ostrzega, że od godz. 00:00 dnia 23.01.2020 r. do godz. 09:00 dnia 23.01.2020 r., na terenie powiatów: gorlickiego,  nowosądeckiego, nowotarskiego, Nowego Sącza, prognozuje się zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna około - 5°C, temperatura minimalna gruntu - 6°C.

 

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie ostrzega, że od godz. 00:00 dnia 23.01.2020 r. do godz. 09:00 dnia 23.01.2020 r., na terenie powiatów: bocheńskiego, brzeskiego, chrzanowskiego, dąbrowskiego, krakowskiego, Krakowa, limanowskiego, miechowskiego, myślenickiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, suskiego, tarnowskiego, Tarnowa, wadowickiego i wielickiego, prognozuje się zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna około - 2°C, temperatura minimalna gruntu - 3°C.

 

Informacja uzyskana z IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.