Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie informuje, że decyzją Starosty Chrzanowskiego zostaje odwołane pogotowie przeciwpowodziowe dla gmin: Alwernia, Babice i Libiąż. Pogotowie przeciwpowodziowe odwołane zostało o godz. 10.00 dnia 27.05.2019 r. w związku z aktualną sytuacją hydrologiczno - meteorologiczną oraz prognozowanymi stanami wód na rzece Wisła.

ZARZĄDZENIE NR 56

STAROSTY CHRZANOWSKIEGO

z dnia 27.05.2019 r.

w sprawie odwołania pogotowia przeciwpowodziowego

 

 

Na podstawie art. 34 ust. 1a Ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (T.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 511 z poźn. zm.) w związku z aktualną sytuacją hydrologiczno – meteorologiczną oraz prognozowanymi stanami wód na rzece Wisła.

 

ZARZĄDZAM, co następuje:

 

 

§ 1

 

  1. W związku z obniżaniem się poziomu wód w rzece Wisła oraz w lokalnych potokach odwołuję pogotowie przeciwpowodziowe od godz. 10.00 dnia 27.05.2019 r. dla gmin: Alwernia, Babice i Libiąż
  2. Wykonanie zarządzenia powierzam Burmistrzowi Gminy Alwernia, Wójtowi Gminy Babice oraz Burmistrzowi Libiąża.

 

§ 2

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania i podlega ogłoszeniu.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.