Na początku wiosny, zapraszamy wszystkich serdecznie do hucznego świętowania Dnia Kobiet w Bibliotece. Chrzanowski Dzień Kobiet to już czwarta edycja tej popularnej w naszym mieście imprezy. Tym razem zapraszamy na spotkanie z wyjątkową gwiazdą - aktorką i piosenkarką - Katarzyną Żak. W planie mamy również niesamowity pokaz mody przygotowywany przez duet Olga Ćwik i Marta Kitlińska.

Ale zanim nastanie 15 marca, już jutro zachęcamy do uczestniczenia w zamknięciu Sanatorium Czytelniczego. Na zakończenie turnusu przygotowaliśmy stoiska pielęgnacyjne i dancing sanatoryjny!

Ponadto w marcu wraz ze Stowarzyszeniem Integracja szykujemy obchody Światowego Dnia Zespołu Downa - Dzień Kolorowej Skarpetki - to w pierwszy dzień wiosny 21.03. Z kolei dzień wcześniej, zapraszamy wszystkich na wyjątkowe spotkanie Akademii Słowa, w ramach której uczcimy Światowy Dzień Poezji. 20 maraca o godz. 18.00 w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej "Dialog między poetami".

Grafik Biblioteka Główna

Grafik Filie

Grafik Oddział dla Dzieci


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.