×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2203

Do czego się przyda wkrętarko-wiertarka?

Takie urządzenie jest wielofunkcyjne, gdyż może być wykorzystywane zarówno do nawiercania otworów w drewnie, metalu czy innych materiałach, jak i można je wykorzystywać do przykręcania śrub, wkrętów, dlatego jest niezastąpiona w różnego rodzaju pracach remontowych, przy skręcaniu mebli, pracach ogrodowych. Jednym słowem mówiąc, może być używane wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba.

Zalety akumulatorowych wkrętarko-wiertarek

Nie da się ukryć, że takie nowoczesne uradzenia mają szereg zalet, przede wszystkim są bardzo łatwe w obsłudze, więc nawet początkujący majsterkowicz poradzi sobie z nimi.
Dodatkowo:

  •   posiadają ergonomiczny kształt, dzięki czemu praca z użyciem wkrętarko-wiertarki jest bezpieczna, gdyż urządzenie można trzymać pewnie w ręce
  •   można ją wykorzystywać w trudnych warunkach
  •   posiada dwubiegowy tryb pracy, czyli można zarówno wkręcać, jak i wykręcać śruby
  •   posiada możliwość ustawienia obrotów
  •   bardzo prosto można zmienić wiertło bez konieczności sięgania po dodatkowe klucze
  •   może pracować w różnych pozycjach, a także w miejscach trudno dostępnych

Wybierając wkrętarko-wiertarkę warto jednak sprawdzić jej moc, bo to od niej zależy, do jakich prac może być wykorzystywana.

Parametry urządzenia- na co zwrócić uwagę?

Mając w zamiarze kupno wkrętarko-wiertarki warto wcześniej określić własne potrzeby, czyli do jakich celów ma głównie służyć czy tylko do prac w obrębie domu, czy do profesjonalnych robót. Modeli takich maszyn jest obecnie bardzo dużo, dlatego z wyborem może być problem. Warto więc odwiedzić dobry sklep stacjonarny oferujący elektronarzędzia bądź sprawdzić ofertę https://seger.pl/wiertarko-wkretarki-akumulatorowe, by dobrać urządzenie, które spełni oczekiwania.
Przy wyborze znaczenie ma również:

  •   moc urządzenia. Należy pamiętać, iż zazwyczaj moc wkrętarki uzależniona jest od rodzaju akumulatora w jaki została wyposażona.
  •   rodzaj akumulatorów. W tej kwestii wysokość napięcia ma kluczowe znaczenie, dlatego nabywając wkrętarko ładowarkę, należy sprawdzić ten szczegół, tak samo, jak czas pracy na baterii oraz ile wynosi czas ładowania.

Gdzie można kupić dobrą wkrętarko-wiertarkę?

Obecnie takie maszyny są bardzo popularne, dlatego dostępne są nawet w marketach. Warto jednak znaleźć dobry sklep oferujący elektronarzędzia pochodzące od znanych producentów i zakupić sprzęt z gwarancją. Rozbieżność w cenach jest również duża. Dobrej jakości urządzenie z górnej półki kosztuje kilkaset złotych, jednak w tej kwestii szukanie oszczędności na pewno nie wyjdzie na dobre. Wpływ na cenę ma również to, czy urządzenie kupowane jest wraz z dodatkowymi akcesoriami.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio