Można składać wnioski o stypendium szkolne o charakterze socjalnym dla dzieci i młodzieży zamieszkałej na terenie Gminy Babice na rok szkolny 2019/2020

Gminny Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Babicach informuje, że od 02.09.2019 r. do 16.09.2019 r. można składać wnioski o stypendium szkolne o charakterze socjalnym dla dzieci i młodzieży zamieszkałej na terenie Gminy Babice na rok szkolny 2019/2020.
Pomoc materialna w formie stypendium przeznaczona jest dla uczniów z rodzin, gdzie dochód za miesiąc sierpień 2019 r. nie przekracza kwoty 528,00 złotych netto na osobę.
Wnioski można pobrać na Dzienniku Podawczym Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Babicach (II piętro pok. 207) lub w każdej szkole Gminy Babice lub na stronie internetowej Gminy Babice, gdzie dostępny jest regulamin udzielania stypendium oraz wniosek.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.