Wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej

Wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej odbędzie się w dniu 18 grudnia 2018r. o godz.13.00  w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala nr 5.

Przedmiotem wspólnego posiedzenia Komisji Rady Miejskiej w Alwerni będzie:

 1. Rozpoczęcie wspólnego posiedzenia Komisji Rady Miejskiej.
 2. Przyjęcie porządku obrad.
 3. Wydanie opinii dotyczącej  projektu uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej Gminy Alwernia na 2018r.
 4. Wydanie opinii  dotyczącej  projektu uchwały w sprawie zmian w  Wieloletniej Prognozie Finansowej.
 5. Wydanie opinii dotyczącej  projektu uchwały w sprawie  zmiany Uchwały Nr  XXXII/197/2008  z dnia 19 listopada 2008 roku w sprawie przystąpienia  Gminy Alwernia do Stowarzyszenia -Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze”.
 6. Wydanie opinii  dotyczącej  projektu uchwały w sprawie wydania zgody na oddanie w najem w drodze bezprzetargowej lokalu użytkowego na okres powyżej 3 la.
 7. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie zarządzenia wyborów sołtysów i rad sołeckich w jednostkach pomocniczych Gminy Alwernia.
 8. Wydanie opinii  dotyczącej  projektu uchwały w sprawie   zarządzenia wyborów Przewodniczącego i Członków Zarządu Miasta Alwernia.
 9. Wydanie opinii dotyczącej  projektu uchwały w sprawie ustalenia  kalendarza  wyborczego do wyborów Przewodniczącego i Członków Zarządu Miasta Alwernia.
 10. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki  521 o pow. 0,62 ha obręb  Grojec gmina Alwernia.
 11. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie wyrażenia  zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki 597/4 o pow.1.03 ha obręb Regulice gmina Alwernia.
 12. Wydanie opinii dotyczącej  projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki  701  o pow. 0,5000 ha obręb Grojec  gmina Alwernia.
 13. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki  550  o pow. 0,6171  ha obręb Alwernia gmina Alwernia.
 14. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki   1457/4  o pow. 0,1171 ha obręb Alwernia gmina Alwernia.
 15. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki  406/1 o pow. 0,3900  ha obręb Grojec  gmina Alwernia.
 16. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki  1580 o pow. 0,0383 ha obręb Alwernia gmina Alwernia.
 17. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki  10/7 o pow. 0,0431 ha obręb Alwernia gmina Alwernia.
 18. Wydanie opinii w sprawie projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.

 

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.