Posiedzenie odbędzie się 21 września 2018r. o godzinie 10.00 w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala nr 320.

Do 5.10.2018 można głosować na projekty zgłoszone do 3 edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Z terenu Gminy Trzebinia jest to jeden projekt pn. "Szlaki ku wolności - trzebińskie tajemnice". Nr projektu MZA 05Opis projektu tutaj.
3 sposoby głosowania: na stronie www.bo.malopolska.pl, na kartach do głosowania (dostępne w domach kultury), a także za pośrednictwem poczty (przesyłając kartę na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków; koniecznie z dopiskiem: „Budżet Obywatelski”.

Ostrzeżenie meteorologiczne o intensywnych opadach deszczu

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie ostrzega, że od godz. 11:00 dnia 14.09.2018 r. do godz. 06:00 dnia 15.09.2018 r., na terenie powiatu chrzanowskiego, prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów miejscami od 20 mm do 35 mm.

Film o losach I Brygady Kadrowej Marszałka Piłsudskiego "LEGIONY" będzie realizowany również na terenie Gminy Alwernia.
budżet obywatelski

W ramach 3. Edycji Budżetu Obywatelsk ...

Masz poczucie misji, chcesz pomagać? Zostań policjantem
Wielu chętnych do wstąpienia w policyjne szeregi zastanawia się, czy to dobry wybór, bo dobrze wybrana zawodowa droga, to poczucie satysfakcji, stabilizacji i bezpieczeństwa dla nas i naszych rodzin.
Z reguły po zakończeniu edukacji mamy mnóstwo pomysłów, lecz nikt nie da nam gwarancji, że dokonamy...
Joomla SEF URLs by Artio