Zasady bioasekuracji - ulotka.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie przekazuje zaktualizowaną ulotkę dotyczącą przestrzegania zasad biasekuracji w gospodarstwach utrzymujących trzodę chlewną. Ulotka została przygotowana w oparciu o informacje przekazane w dniu 17 października 2018 r. Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Ulotka zawiera aktualny wykaz produktów biobójczych o działaniu wirusobójczym, które są przeznaczone do stosowania w higienie weterynaryjnej.

Zasady bioasekuracji - ulotka:

http://www.wiw.krakow.pl/files/ulotka.pdf


Zapraszamy na wyjątkową i pełną dobrego kina Sylwestrową Noc Filmową 2018/2019! W tym roku czekają na Państwa trzy pokazy filmowe, w tym aż dwa przedpremierowe! Startujemy o godz. 19.45 filmem ”Green book”, Bilety 65 zł (po 27 grudnia - 70 zł) do nabycia w informacji MOKSIR

zbiórka  karmy
Do 19 listopada br. klienci sieci sklepu Intermarché w Trzebini mogą...
Libiąskie Centrum Kultury zaprasza na wieczorek muzyczny Andrzejki na Parostatku z udziałem Andrzeja Bigaja 30 listopada 2018 r. o godz. 18.
Szczegóły na plakacie.
Libiąskie Centrum Kultury zaprasza do kawiarni Nisza na koncert zespołu Saint Joseph Band 25 listopada o godz. 18.
Szczegóły na plakacie.
Libiąskie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy „Szkice z podróży” – rysunek i grafika Wojciech Franzblau w środę 12 grudnia 2018 r.
Szczególy na plakacie.
Joomla SEF URLs by Artio

Zobacz również