W piątek 23.11.2018 r. o godzinie 17.00 salę gimnastyczną przy Szkole Podstawowej w Myślachowicach licznie odwiedzili zaproszeni goście m.in.: Burmistrz Miasta Trzebini Jarosław Okoczuk, wieloletnia Wice Burmistrz Krystyna Barbara Siemek, Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga, radni Rady Miasta Trzebini obecnej i poprzedniej kadencji oraz Radni Powiatu Chrzanowskiego, dyrektorzy z gminnych szkół i przedszkoli, rodzice, uczniowie, nauczyciele i mieszkańcy sołectwa. Wszyscy zebrali się, aby być świadkami przekazania w ręce społeczności Myślachowic hali sportowej.

sala myslachowice23.11.201827

Na rozpoczęcie uroczystości Dyrektor SP w Myślachowicach Agnieszka Godyń wraz z sołtysem Jackiem Wochem wręczyli symboliczne statuetki jako podziękowanie za angażowanie w realizację zadania jakim była budowa sali gimnastycznej. Otrzymali je m.in. Burmistrz Miasta Trzebini Jarosław Okoczuk, wieloletnia Wice Burmistrz Krystyna Barbara Siemek oraz Rada Miasta kadencji 2014- 2018, statuetkę złożono na ręce Przewodniczącej Grażyny Hrabia. Dyrektor Agnieszka Godyń złożyła również podziękowania sołtysowi Jackowi Wochowi oraz obecnej Radzie Sołeckiej. sala myslachowice23.11.20183

Po części oficjalnej i przecięciu wstęgi, można było obejrzeć rozśpiewanych uczniów szkoły w zachwycających układach choreograficznych widowiska pt. „Kopciuszek na zawodach sportowych” oraz występ przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego w Myślachowicach. Część artystyczna zakończyła się pokazem belgijki,tańca w wykonaniu uczniów klas 6 - 8. Na koniec uroczystości dzieci rozegrały mecz towarzyski w piłkę nożną.

 

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.