Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie uruchamia kolejny projekt „Łap skilla!”. Adresowany jest on do osób pracujących w wieku 18 – 24 lata, które potrzebują właściwego ukierunkowania i profesjonalnej pomocy w poruszaniu się po rynku pracy.

Grafika WUP Kraków
Co można zyskać?

Przez udział w projekcie jego uczestnicy swobodniej będą się mogli poruszać na rynku pracy, a realizacja takich celów, jak: znalezienie pracy na pełen etat, podwyżka czy awans, staną się realne.

Przez kilkanaście miesięcy udziału w projekcie każdy będzie mógł liczyć na wsparcie doradcy zawodowego, który wspólnie z uczestnikiem projektu opracuje indywidualny planu rozwoju. Będą w nim określone kompetencje ogólne i zawodowe, które należy rozwijać. Na podsumowanie udziału w projekcie każdy otrzyma „Bilans na początek kariery”.

Rekrutacja będzie trwać w dniach 19.04.2021-30.04.2021 lub do wyczerpania limitu miejsc.

W pierwszej turze do projektu może zostać przyjętych 500 osób, druga tura rekrutacji została zaplanowana na lipiec (dokładna data zostanie podana na stronie pociagdokariery.pl w późniejszym terminie), również dla 500 kandydatów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rekrutacja odbywać się będzie tylko i wyłącznie online, za pośrednictwem strony: https://lapskilla.pociagdokariery.pl/

Więcej informacji na stronie internetowej https://pociagdokariery.pl/aktualnosci/1003-wkrotce-rekrutacja-dla-mlodych-pracujacych.

(WUP Kraków)