Sołtysi oraz przewodniczący rad osiedlowych otrzymali z rąk burmistrza symboliczny bon. To pieniądze, które pomogą im zrealizować ważne dla lokalnej społeczności zamierzenia – organizację pikniku rodzinnego, imprezy mikołajkowej, czy zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży.

Zdjęcie grupowe

Wszyscy sołtysi i przewodniczący rad otrzymali Bon Aktywności Lokalnej

Okazją do wręczenia Bonów Aktywności Lokalnej było spotkanie z przewodniczącymi trzebińskich rad osiedlowych i sołtysami, jakie odbyło się w Dworze Zieleniewskich w Trzebini. Burmistrz Jarosław Okoczuk chciał podziękować im oraz członkom rad sołeckich i osiedlowych za ich dotychczasowe zaangażowanie w walkę z koronawirusem i fakt, iż w okresie pandemii pieniądze, jakie rady miały do dyspozycji, przekazali na przeciwdziałanie COVID-19.

- Walka z koronawirusem nie skupiała się wyłącznie na przekazaniu środków. To były także wasze spotkania z mieszkańcami, pomoc im czy udział w gminnej akcji #ZsercemDoLudzi. Podziękowania kieruję do wszystkich zaangażowanych osób, z którymi na co dzień współpracujecie – mówił burmistrz Jarosław Okoczuk, życząc zebranym powrotu normalności.