KinoBzików jest w Trzebini całkiem sporo! Zapraszamy Was na kolejne spotkanie: 17 grudnia 2018 o godz. 17:30. Obejrzymy na ekranie i porozmawiamy o cudownym, niepowtarzalnym i fenomenalnym filmie TWÓJ VINCENT. Wstęp wolny!

 

 

Za nami 3 seanse powołanego do życia tej jesieni Dyskusyjnego Klubu Filmowego „KinoBzik” w Trzebini i już widać, że publiczność dopisuje. Chętnych do obejrzenia dobrego filmu i podyskutowania o nim jest sporo.

Na pierwsze, wrześniowe spotkanie z „Dniem świra” w reżyserii Marka Koterskiego przyszło kilkadziesiąt osób. W październiku przy okazji wyświetlania „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego salę trzebińskiego kina „Sokół” odwiedziło ponad 230 widzów. To był absolutny rekord – może nawet w skali kraju – bo zajęte były wszystkie miejsca na dole sali i na balkonie, i trzeba było dostawiać dodatkowe krzesła! W listopadzie publiczność została zaproszona na seans z kinem argentyńskim. Tym razem „Dzikie historie” Damiána Szifrona obejrzało około 130 osób. Cieszymy się, że miłośników X muzy jest aż tylu.

Spotkania KinoBzików odbywają się w trzebińskim kinie „Sokół” - zawsze w poniedziałki, około godz. 18. (Wszystko wskazuje na to, że będą to ostatnie poniedziałki w miesiącu.) Wstęp jest darmowy – nie wymagana jest żadna rejestracja, ani rezerwacja miejsc. Do klubu filmowego zajrzeć może każdy. Na klubowiczów czeka krótkie słowo wprowadzające i drobny poczęstunek, a po seansie – dyskusja i nagrody dla najbardziej aktywnych.

Jeśli więc jeszcze nie dotarliście na KinoBzika – zróbcie to koniecznie! W grudniu obejrzymy absolutnie genialny film TWÓJ VINCENT - zapraszamy!

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.