Przed nami kolejna impreza dla miłośników dwóch kółek - Rekreacyjny Rajd Rowerowy - śladem kolei Trzebinia - Wadowice. Impreza odbędzie się 22 września.

Rajd rowerowy z okazji 120-lecia "Stotrójki"

Przewidziano dwa warianty trasy:
32 km (Trzebinia TCK Sokół - Most na Wiśle w Okleśnej z austriacką- Regulice) oraz 17 km (Trzebinia TCK Sokół - Puszcza Dulowska - Regulice).

Uczestnicy dostaną prowiant: butelkę wody, baton energetyzujący, a na stacji w Regulicach regionalny przysmak - zapiekankę bolęcińska z Zajazdu Rowerowego "Nawsie".

Rajd ma uczcić 120. rocznicę otwarcia linii kolejowej z Sierszy Wodnej do Skawiec, która szerzej znana jest jako linia nr 103 Trzebinia - Wadowice.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Powiatu Chrzanowskiego, zorganizowane przez Stowarzyszenie "Stacja Chrzanów" we współpracy z Trzebińskim Centrum Kultury, grupą Rowerowy Chrzanów oraz Lokalną Koleją Drezynową w Regulicach.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.