Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie organizuje spotkanie informacyjne dla aktywistów społecznych i grup nieformalnych. Jeśli chcesz założyć fundację lub stowarzyszenie, przyjdź na spotkanie. 

Jak założyć organizację pozarządową?

Spotkanie jest adresowane w szczególności do osób, które już aktywnie działają społecznie i zastanawiają się nad sformalizowaniem tej działalności poprzez założenie organizacji pozarządowej. Celem spotkania jest objęcie tych osób dalszym wsparciem w ramach realizowanego przez Bibliotekę projektu i poprowadzenie ich w kolejnych krokach procesu formalizacji.

Spotkanie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie ul. Broniewskiego 10 c, I piętro, dnia 31 stycznia 2019 roku, w godzinach 17.00 - 18.30.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.