Złodziejaszki

Chrzanowscy dzielnicowi podjęli nietypową interwencję w stosunku do nieletnich. Chłopcy ukradli siostrze jednego z nich kartę bankomatową, za pomocą której chcieli wypłacić pieniądze. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.  

Wczoraj w godzinach południowych podczas obchodu rejonu dwóch dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zauważyło stojących przy bankomacie dwóch podejrzanie zachowujących się nieletnich. Po chwilowej obserwacji policjanci podeszli do chłopców -  w wieku  8 i 11 lat.. „Mieli nosa” okazało się, że karta bankomatowa nie należała do żadnego z nich. Właścicielem okazała się być siostra młodszego z chłopców. Po przekazaniu ich do rodziców i wyjaśnieniu im  okoliczności interwencji okazało się również, że chłopcy w jednym ze sklepów na terenie Chrzanowa próbowali dokonać płatności za pomocą karty w systemie zbliżeniowym. O całej zaistniałej sytuacji zostanie poinformowany sąd rodzinny.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.