#WspólnieBezpieczni w wakacje

Zapraszamy na nowy cykl rozmów z ekspertami o bezpieczeństwie #WspólnieBezpieczni, stworzony przez polską Policję. W każdym odcinku nasi eksperci służyć będą radą i odpowiadać na nurtujące Was pytania czy wątpliwości.
Przysyłajcie je do nas w komentarzach pod tym zaproszeniem we wszystkich naszych mediach społecznościowych – na kanałach YouTube, Facebook, Twitter i Instagram. Na Anchor.fm możecie nam także zostawić pytanie w wiadomości głosowej. ZAPRASZAMY!

Prowadzący: Piotr Maciejczak, Biuro Komunikacji Społecznej KGP

Goście: kom. Robert Opas, Biuro Ruchu Drogowego KGP i podinsp. Grzegorz Sieradzki, Biuro Prewencji KGP

W ramach IV edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” zapraszmy do udziału w konkursie plastyczno-filmowym Artystyczny PrzeWODNIK, którego tematem jest zobrazowanie bezpiecznego sposobu zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą, promocja zdrowgo i aktywnego trybu życia oraz popularyzacja wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat bezpiecznych zachowań w wodzie i nad wodą. W konkursie mogą wziąć udział osoby lub zespoły do 3 osób w wieku od 5 do 18 lat.

Śledźcie nasze profile w serwisach społecznościowych:

(KGP)

Loading Video...
jwplayer('ajwplayer609886film-w-aktualnosci').setup({"file":"http://chrzanow.policja.gov.pl/pl/system/files/film_44.mp4","width":"480","height":"270","stretching":"uniform","primary":"flash"});
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.