Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Kwaczale na drodze wojewódzkiej 780.

Policja poszukuje kierowcy samochodu Toyota RAV4, który 7 października o godz. 21:10 potrącił rowerzystę na drodze wojewódzkiej nr 780 w miejscowości Kwaczała. Kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu.  

Z zebranych informacji wynika, że 50-latek jadąc na rowerze drogą wojewódzką 780 pomiędzy miejscowością Kwaczała i Babice został potrącony przez samochód jadący w tym samym kierunku. Kierujący tym samochodem  nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanemu uciekając z miejsca zdarzenia.  

Pojazd, którym poruszał się sprawca wypadku  to Toyota RAV4, koloru ciemnego, model 3 - po liftingu, rocznik 2010-2012Samochód posiada uszkodzenia przedniej części pojazdu w postaci rozbitego reflektora i uszkodzonego zderzaka. Niewykluczone są inne uszkodzenia pojazdu w postaci np. rozbitej przedniej szyby.

Policjanci zwracają się prośbą do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości kierowcy toyoty. Prosimy o pilny kontakt pod numerem telefonu 32-6246-200. 

Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie wyznaczył nagrodę dla osoby, która  pomoże policji w tej sprawie i wskaże poszukiwanego kierowcę. 

Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie wyznaczył nagrodę dla osoby, która przyczyni się do wskazania kierowcy Toyoty.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.