Mężczyzna na widok policjantów chciał pozbyć się "problemu"

Policjanci Rewiru Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie w dniu 03.04 b. r.  zatrzymali 32-letniego mieszkańca Trzebini, który posiadał narkotyki. Następnego dnia  zatrzymany  usłyszał zarzut z art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii tj. posiadania narkotyków. 

Mężczyznę zatrzymano 3 kwietnia b.r.  na ul. Wodzińskiej w Chrzanowie podczas legitymowania. Na widok funkcjonariuszy 32- latek odrzucił od siebie zawiniatko z przeźroczystej folii z zawartością białego proszku. Po zbadaniu  testerem  okazało się, że jest to amfetamina w ilości 1,75 gramów netto. 

Zatrzymanego doprowadzono do pomieszczeeń dla osób zatrzymanych w chrzanowskiej komendzie, a nastepnego dnia,  śledczy przedstawili mu zarzut  z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zgodnie z art. 62 ust. 1   "Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3".

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.